O nas

Zakład Usługowy „EMALIERSTWO” ma zaszczyt zaprosić Was do współpracy.
Na rynku emalierskim oraz sitodruku działamy już od 1991 roku produkując m.in. tablice emaliowane, szyldy emaliowane czy tablice ostrzegawcze. Naszymi klientami są m.in. Zakłady energetyczne, Urzędy Miast i Gmin, hurtownie jak i klienci indywidualni. Nabyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam zaproponować sporą gamę produktów. Wyroby nasze powstają przy użyciu różnorodnej technologii. Na szczególną uwagę zasługują te wykonane techniką emalierską. Charakteryzują sie bowiem najwyższą trwałością (wykazują całkowita odporność na warunki atmosferyczne) oraz efektownym wyglądem-posiadają typowy dla ceramiki połysk.

Dodatkowo można je zaliczyć do produktów ekologicznych, neutralnych dla środowiska. Każdy wyrób wykonany tą techniką jest kilkakrotnie utrwalony w temp. od 700-900oC. Dadać należy że ta grupa produktów wykonywana jest ręcznie, według niezmiennych od lat technologii (takich jak szablonowanie).

Znajomość metody sitodruku pozwala nam z kolei poszerzyć gamę naszych produktów o te wykonane na materialach takich jak:
PCV, aluminium, folii samoprzylepnej oraz materiałach fluoro i fotoluminescencyjnych. Możemy zatem zaproponować kompleksowe zaopatrzenie firm we wszelkiego typu tablice oznaczeniowe.
Na życzenie klienta wykonamy szyld czy tablicę, różnoraką techniką, wg. wzoru ściśle ujętego w poszczególnych normach jak i wg. wzoru nam dostarczonego.
Zapraszamy do współpracy Urzędy Miast i Gmin, zakłady energetyczne, wodociągowe, gazociągowe, hurtownie jak i klientów indywidualnych.

Scroll to Top